Strona głównaDostawa towaru
...jest pusty

Kontakt z nami
 

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji:
Tel:  +48 77 482 00 75  Fax: +48 77 482 00 76
info@peximgroup.eu

dzial_sprzedazy
Dział sprzedaży- kontakt:
Zapisz

Dostawa towaru

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Poniżej zestawienie kosztów wysyłek do poszczególnych krajów:

koszty-wysyłek-GLS-PLN-13.11.2019

 Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską GLS. W momencie wysyłki otrzymujecie od nas informację o nadaniu paczki oraz numer przesyłki.

Przesyłki są  ubezpieczone. Jeśli towar lub opakowanie jest uszkodzone, należy zaznaczyć taką informację na dokumencie kuriera, sprawdzić szkody z kurierem w momencie otrzymania paczki lub najpóźniej następnego dnia, przesłać nam taką informację, wraz z numerem przesyłki i opisem lub zdjęciem pokazującym co stało się z paczką.

Ubezpieczone są także tzw. szkody ukryte, gdy coś ulegnie uszkodzeniu – porysowaniu, zagnieceniu, choć opakowanie paczki jest nienaruszone. Dlatego ważne jest, aby adresat paczki (Państwo lub Wasz klient) sprawdził dokładnie zawartość paczki najpóźniej następnego dnia po otrzymaniu przesyłki. Jeśli jest coś uszkodzone, odłamane, porysowane, zgniecione to musimy mieć taką informację, wraz ze zdjęciem szkody i krótkim opisem, oraz numerem przesyłki - najpóźniej drugiego dnia od otrzymania przesyłki. 

Wszystkie reklamacje związane z uszkodzonymi przesyłkami załatwiamy sami, po otrzymaniu od Was informacji o zdarzeniu. Jednak niezbędne jest, abyśmy otrzymali zdjęcia szkody, numer paczki której to dotyczy i krótki opis. Zachowane muszą być także terminy poinformowania nas o problemie. Jeśli informację o uszkodzeniu otrzymamy od Państwa znacznie po czasie, to nie jest możliwe złożenie reklamacji w firmie kurierskiej i reklamacja z powodu uszkodzenia przesyłki będzie także przez nas odrzucona.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.