Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - zamówienia B2B Pexim Group - producent pościeli dla niemowląt
Strona głównaZdjęcia

Zdjęcia

Zdjęcia wszystkich produktów są własnością firmy PEXIM GROUP sp. z o.o. sp.k.. Chronione są autorskim prawem majątkowym i autorskim prawem osobistym. Wyrażamy zgodę na wykorzystywanie przez Klientów zdjęć i opisów wyłącznie w celu sprzedaży produktów naszej firmy, wyłącznie w trakcie trwania współpracy. W przypadku zaniechania współpracy żądamy bezzwłocznego zaprzestania posługiwania się naszymi zdjęciami.

W trosce o jak najatrakcyjniejszą ofertę stale poprawiamy jakość zdjęć i aktualizujemy zdjęcia w katalogu. Informacje o nowych zdjęciach produktów dostępne są zawsze w aktualnościach na niniejszej stronie. Prosimy o bieżące aktualizowanie zdjęć we własnych sklepach, tak by Wasz klient miał zawsze aktualną atrakcyjną ofertę.

 
Udostępniamy także zdjęcia na plaformie Dropbox. Znajdziecie tam fotografie w wyższej rozdzielczości, zdjęcia reklamowe i promocyjne. W tym celu należy skontaktować się z opiekunem handlowym który udostępni pliki na platformie Dropbox. 

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.