Prześcieradło do kosza, wykonane z najwyższej jakości 100% bawełny Premium. Z najwyższej jakości tkaniny bawełnianej certyfikowanej Okotex. Miękkie i trwałe. Solidnie wszyta gumeczka ułatwia użytkowanie, prześcieradełko dobrze się trzyma na materacyku i nie przesuwa. Prześcieradło bawełniane pasuje do koszy Mojżesza Boho, do koszy Mojżesza z łuski kukurydzianej, a także do większości materacyków do wózków głębokich gondoli. Sugerowany rozmiar materacyka: 75x35 cm, grubość 3 cm.
Pielęgnacja:
W trosce o długą trwałość prześcieradła zalecamy:
Prać w delikatnych detergentach w temp. 40 stopni C, prasować delikatnie parą, wirować delikatnie max 800 obrotów, nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wykręcać. Wyprać przed pierwszym użyciem.
Prześcieradło My Sweet Baby to 100% polski produkt. Uszyty ręcznie w Polsce, z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. My Sweet Baby to polska marka, wykorzystująca do produkcji polskie najwyższej jakości certyfikowane surowce. Bawełna posiada certyfkat Okotex.
Dane kontaktowe producenta
Esello sp. z o.o. Polska Renska Wies Fabryczna 8 47-208 info@esello.eu
Dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej w EU
Esello sp. z o.o. Polska Renska Wies ul. Fabryczna 8 47-208 info@esello.eu
Dbamy o Twoją prywatność
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.