Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - zamówienia B2B Pexim Group
Strona głównaHobby Horse - Konie i akcesoriaHobby Horse - przeszkody do skakaniaPrzeszkoda skokowa do Hobby Horse 80cm belka 50mm – żółta
Tłumacz Google

Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 80cm belka 50mm – żółta

Kod: PRZESZ80/50/4
EAN: 5902366014217
Wysyłka:5 dni

Przeszkoda skokowa do Hobby Horse L-80 cm, H-80 cm, żółta

Hobby Horse to coraz bardziej popularny sport. Dzięki tej aktywności pobudzisz kreatywność Dziecka poprzez ustawianie przeszkód na różnych poziomach oraz w różnych konfiguracjach. Zabawa Hobby Horse pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęca do aktywności fizycznej - Dziecko będzie więcej biegało i skakało, co pozytywnie wpłynie na jego prawidłowy rozwój.

Przeszkoda idealnie nadaje się jako dodatek do zabawy z koniem na kiju. Można ją wykorzystać zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na otwartej przestrzeni. Świetnie nadaje się do zabawy przy przechodzeniu pod tyczką - sprawdzi się na imprezach rodzinnych nie tylko dla dzieci. Przeszkodę można wykorzystać również do zabawy z psem - poprawi jego kondycję!

Przeszkoda jest trwała i bezpieczna, wykonana z idealnie szlifowanego drewna sosnowego, aby Dziecko nie zrobiło sobie krzywdy podczas przeskoków czy przenoszenia stojaka . Posiada stabilne nóżki, dzięki którym stoi pewnie. Drążki są plastikowe, lekkie, dostępne w kilku wersjach kolorystycznych.

Tyczkę do przeszkody można ustawić na wysokości od 40 cm do 80 cm, w zależności od wzrostu i możliwości motorycznych Dziecka. Poprzeczka została zaprojektowana tak, by spadała podczas potrącenia nogą. Nie ma możliwości, by Dziecko przewróciło się podczas skoku.

Przeszkoda skokowa dla koni Hobby Horse H 80 cm z belką 50 mm.

Wymiary:

- wysokość:  80cm

- szerokość: 80cm

- długość tyczki: 80cm

- grubość drążka: 50mm


Waga ok. 2 kg

Uwaga! Drewniane kołki podtrzymujące drążek dołączone są do zestawu luzem do samodzielnego montażu.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję