Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - zamówienia B2B Pexim Group - producent pościeli dla niemowląt
Strona głównaO firmie

O firmie

Od 1991 roku produkujemy kompletne ręcznie wyplatane wiklinowe kosze dla niemowląt - Kosze Mojżesza. W tym czasie zmieniły się nasze wzory, tendencje na rynku, a nasza firma wzbogaciła swój asortyment. Nie zmieniło się jedno: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ, RĘCZNA PRACA I SERCE WKŁADANE W KAŻDY NASZ PRODUKT.

Specjalizujemy się w produkcji kompletnych koszy wiklinowych dla niemowląt - z naturalnej zdrowej polskiej wikliny, drewna, z bawełnianą pościelą o obszyciem. Jako jedyna firma w Europie posiadamy certyfikat TUV potwierdzający najwyższą jakość i bezpieczeństwo koszy. Oferujemy największy wybór modeli, w różnorodnej kolorystyce, dopasowany do wymagań klientów w wielu krajach.
Ponadto szyjemy piękne kolekcje pościeli dla niemowląt - znajdziecie w naszej ofercie wiele różnych zestawów, dopasowanych do wymagań różnych rodziców.
Produkujemy także solidne drewniane łóżeczka dopasowane do kolekcji pościeli. Oferujemy różne modele i kolory, zarówno klasyczne jak i nowoczesne.

Wiele elementów nadal produkujemy ręcznie, z dbałością o precyzję i jakość wykonania. Nowoczesne maszyny i urządzenia pozwalają nam na utrzymanie najwyższych standardów produktów i szybką realizację zamówień. W produkcji używamy tylko sprawdzonych polskich atestowanych surowców - 100% tkaniny bawełnianej, naturalnej wikliny rosnącej w czystych ekologicznie regionach Polski, prawdziwego naturalnego drewna z polskich lasów. Cały proces produkcyjny odbywa się w naszej firmie, na Opolszczyźnie, dzięki czemu możemy czuwać nad każdym etapem produkcji i gwarantować najwyższą jakość naszych wyrobów. Nasze produkty od początku sprzedajemy niemal wyłącznie na eksport, znajdziecie nas w sklepach całej Unii Europejskiej i poza konktynentem.

Obecnie nasze produkty dostępne są pod dwiema markami dziecięcymi: My Sweet Baby i Bobono. Obie marki i produkty są zastrzeżone i chronione prawnie. Głównym produktem marki My Sweet Baby są kompletne kosze do spania dla niemowląt. Ponadto w każdej z linii produktowych oferujemy pościele i pasujące do nich łóżeczka.  Wyroby różnią się poziomem cenowym, sposobem pakowania i ilością akcesoriów. W każdym sezonie proponujemy wiele nowych produktów i kolekcji.

Współpraca z nami jest łatwa i procentuje :-) Oferujemy wysokiej jakości zdjęcia produktów, szybki serwis sprzedażowy, mozliwość realizacji wysyłek w postaci dropshipping, obsługę wysyłek do wszystkich krajów UE.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.