Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - serwis B2B i dropshipping
Strona głównaWspółpracaCzas realizacji zamówień
Tłumacz Google

Czas realizacji zamówień

Uwaga! Zamówienia są realizowane w kolejności ich składania.
Czas realizacji orientacyjnie:
- artykuły tekstylne - pościel dla niemowląt, rożki, kokony, baldachimy, ochraniacze itp - staramy się na bieżąco, ale proszę przyjąć 1-3 dni roboczych
- wózki dla lalek, namioty tipi, kosze Mojżesza, łóżeczka drewniane, komody - takie produkty które wymagają skompletowania wg zamówienia, ubrania, pomalowania - 5-7 dni roboczych.
Dodatkowo przy produktach podane są bardziej szczegółowe czasy realizacji.

Prosimy aby wziąć pod uwagę podane czasy realizacji w informacjach dla swoich klientów. Pozwoli to uniknąć nerwowych sytuacji ze zniecierpliwionymi klientami.

Jesteśmy producentem artykułów które widzicie w naszej hurtowni B2B. Wszystko od początku do końca przygotowujemy w naszej firmie, starannie i sumiennie. Dbamy by produkty były zawsze w odpowiedniej ilości na naszym magazynie. Ale równolegle stale sprzedajemy nasze produkty, realizujemy wysyłki do całej UE i poza EU, doszywamy i dorabiamy nowe produkty, czekamy na surowce. Nie jesteśmy zwykłą hurtownią która kupuje i sprzedaje. Realizujemy produkcję, dbamy o ciągłość dostaw surowców w tych trudnych czasach, surowców najwyższej jakości dla najlepszych produktów. Wiele naszych artykułów to produkty Hand Made, które wymagają większego nakładu pracy i dłuższego czasu realizacji.

W okresie przedświątecznym czas realizacji może się wydłużyć.

Aby zapewnić sobie błyskawiczną wysyłkę, można zrobić sobie rezerwację na określony towar. W tym celu należy złożyć zamówienie, opłacić, a towar spakowany i gotowy do wysyłki będzie przechowywany na naszym magazynie bezpłatnie. Jest wtedy do waszej dyspozycji od ręki, w każdym momencie.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję