Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - serwis B2B i dropshipping
Strona głównaO nasDlaczego warto z nami współpracować?
Tłumacz Google

Dlaczego warto z nami współpracować?

Oferujemy najlepsze produkty dla niemowląt i sprawny serwis. Współpraca z nami jest prosta. Każdego klienta biznesowego traktujemy jak partnera, zależy nam na dobrej i owocnej współpracy. Wierzymy że razem zarówno Wasza firma, jak i nasza, mogę się wspaniale rozwijać. Chętnie słuchamy Waszych sugestii i podpowiedzi. Szukacie produktu, którego nie mamy w ofercie? Żaden problem, przygotujemy to, czego szukacie. Obsługujemy zarówno duże sklepy dziecięce jak i małe sklepiki on-line. Nie mamy minimalnych wielkości zamówień, każda duża firma była kiedyś małą firmą, jedną osobą z głową pełną pomysłów. Cieszymy się, gdy z czasem od małych zamówień przechodzicie do tych wielkich :-)
Aby rozpocząć współpracę wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie B2B. Dodatkowo prześlijcie nam w mailu adres waszego sklepu internetowego. To wszystko. Po weryfikacji otrzymacie dostęp do cen hurtowych. Nasz sklep możecie spiąć z waszym dowolnym sklepem za pomocą linku z plikiem XML, możliwe są też inne integracje. Dajcie nam znać czego szukacie. Wysyłki dropshipping realizujemy na terenie całej UE. Wysyłaliśmy zamówienia do klientów naszych klientów jeszcze zanim powstał taki model współpracy i nazwano go dropshipping. Mamy więc duże doświadczenie i wiedzę.
Jeśli macie swojego kuriera lub wysyłacie na swoich etykietach - cały świat możemy wspólnie obsłużyć. Dodatkowo możecie przechowywać zamówione produkty na naszym magazynie - bezpłatnie. Jeśli zależy Wam na jeszcze szybszej wysyłce wybranych produktów, a nie macie odpowiedniej powierzchni do magazynowania i współpracowników do przygotowywania wysyłek - możecie zlecić to nam. Możecie zamówić wybrane produkty, które po opłaceniu są spakowane na naszym magazynie, gotowe w każdym momencie do wysyłki od ręki. To znaczne ułatwienie tam, gdzie najważniejsza jest błyskawiczna wysyłka.

dropshipping-pexim group

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję