Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - serwis B2B i dropshipping
Strona głównaWspółpracaDropshipping
Tłumacz Google

Dropshipping

Realizujemy dropshipping (czyli wysyłki towarów z naszego magazynu bezpośrednio do Państwa klientów) do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Rozwiązanie takie oszczędza Wam problemów związanych z magazynowaniem produktów, pakowaniem i wysyłaniem paczek. Oszczędzacie czas i pieniądze. Przesyłki są wysyłane przez nas prosto do Waszego klienta.

Czym jest dropshipping?

Dropshipping to sposób sprzedaży, w którym przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy korzysta z magazynu i wysyłki hurtowni z którą współpracuje. Taką właśnie hurtownią jesteśmy My. Zamówienia dropshipping realizujemy od wielu lat, jeszcze zanim system ten otrzymał nazwę "dropshipping" to już wysyłaliśmy zamówienia prosto do klientów naszych zagranicznych klientów. Taki sposób współpracy pozwala sklepom internetowym zaoszczędzić pieniądze które zwykle są ulokowane w towarze, przestrzeni magazynowej, pracownikach magazynu. Można skupić się na pozyskiwaniu zamówień, resztę wykonujemy za was.


Na czym dokładnie polega dropshipping?

Nasza usługa dropshipping gwarantuje: skompletowanie nawet małego zamówienia zgodnie ze zleceniem, spakowanie, sfotografowanie zawartości, wprowadzenie paczki do systemu firmy kurierskiej (w przypadku realizacji wysyłek naszym kurierem) i nadanie przesyłki bezpośrednio do Waszego klienta.
Możecie także przesłać do nas dowolne druki promocyjne i inne materiały reklamowe, które także mogą być załączone do przesyłki. W momencie nadania paczki otrzymujecie Państwo od nas informację o wysyłce do konkretnego klienta i numer paczki.
Wszystko co musicie Państwo zrobić to: poinformować swojego klienta o wysyłce zamówienia i planowanym momencie doręczenia oraz śledzić w systemie firmy kurierskiej, czy nie ma jakiś problemów z doręczeniem paczki. Musicie także poinformować klienta, aby sprawdził w momencie odbioru, czy przesyłka nie jest uszkodzona, oraz tego samego dnia - czy przesyłka jest kompletna i nie ma ukrytych uszkodzeń.
Każda paczka wysyłana przez nas w ramach usługi dropshipping jest oznaczona niepowtarzalnym numerem seryjnym, jej zawartość jest sfotografowana i opisana. W przypadku zgłoszenia braków lub niezgodności w paczce należy podać numer seryjny paczki. Wtedy sprawdzamy zdjęcia dokumentujące zawartość. Jeśli rzeczywiście jakiegoś elementu nie widać na zdjęciu - wysyłamy brak na własny koszt. Jeśli brakujący element jest widoczny na zdjęciu - taką reklamację odrzucamy.
Nie pobieramy żadnych dodatkowy opłat za wysyłki dropshipping.

Z jakich firm kurierskich korzystamy w dropshippingu?


Wysyłki dropshipping realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS, INPOST lub Pocztą Polską (w zależności od kraju przeznaczenia).
W przypadku składania zamówień dropshipping należy w zamówieniu podać dokładne dane Waszego klienta, w polu Uwagi - numer telefonu klienta. (aby w razie problemów z doręczeniem przesyłki kurier mógł łatwo skontaktować się bezpośrednio z Waszym klientem). Każde zamówienie dla każdego z klientów z osobna należy złożyć oddzielnie.
Szczegółowy cennik wysyłek znajdziecie tutaj: https://najlepszedlaniemowlat.pl/koszty-wysylki-inf-33.html


Wysyłka dropshipping na własnej etykiecie

Możecie także wysyłać zamówienia dropshipping własnym kurierem. Wtedy doliczamy do zamówienia 3 zł brutto - to koszt opakowania wysyłkowego, zapakowania, wydrukowania etykiet. Składając zamówienie które ma być wysłane waszym kurierem wybieracie "Odbiór własny", wtedy doliczy się automatycznie kwota 3 zł brutto za opakowanie wysyłkowe. Etykietę adresową należy przesłać do nas w osobnym mailu na adres: orders@peximbabygroup.eu , w tytule maila należy podać numer zamówienia.

Adres naszego magazynu:
Esello sp. z o.o.
ul. Fabryczna 8
47-208 Reńska Wieś
Wydawanie towarów i obsługa kurierów w godzinach 8-16.

Płatności za zamówienia dropshipping

Płatności za zamówienia dropshipping można dokonywać od razu po złożeniu zamówienia. Składając zamówienie które ma być wysłane waszym kurierem wybieracie "Odbiór własny", wtedy doliczy się automatycznie kwota 3 zł brutto za opakowanie wysyłkowe. Na swojego maila otrzymacie potwierdzenie z numerem zamówienia. Możne je od razu opłacić - albo przelewem zwykłym albo korzystając z szybkich płatności PayU. Zamówień dropshipping nie wysyłamy za pobraniem. Nie udzielamy również tzw. kredytu kupieckiego.

Dane do przelewu PLN:
BNP PARIBAS - 26160014621736898200000004


Faktury zbiorcze za zamówienia dropshipping

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe jest wystawianie zbiorczych faktur za zamówienia. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt ze swoim opiekunem w naszym Biurze Obsługi.
Faktury zbiorcze wystawiane są 2x w miesiącu, za wcześniej opłacone zamówienia.


Nie przyjmujemy zwrotów konsumenckich. Oferując dropshipping pomagamy Wam w wysyłce produktów bezpośrednio do Państwa klientów i oszczędzamy Wam kosztów magazynowania, kompletowania zamówienia, pakowania, przygotowania dla kuriera itp. Ale nadal to Państwo jesteście sprzedawcą dla swoich klientów i wszelkie kwestie związane z transakcją sprzedaży i obsługą klientów są po Państwa stronie.

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję