Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - serwis B2B i dropshipping
Strona głównaWspółpracaDropshipping
Tłumacz Google

Dropshipping

Realizujemy dropshipping (czyli wysyłki towarów z naszego magazynu bezpośrednio do Państwa klientów). Rozwiązanie takie oszczędza Wam problemów związanych z magazynowaniem produktów, pakowaniem i wysyłaniem paczek. Oszczędzacie czas i pieniądze. Przesyłki są wysyłane przez nas prosto do Waszego klienta.

Czym jest dropshipping?

Dropshipping to sposób sprzedaży, w którym przedsiębiorca prowadzący sklep internetowy korzysta z magazynu i wysyłki hurtowni z którą współpracuje. Taką właśnie hurtownią jesteśmy My. Zamówienia dropshipping realizujemy od wielu lat, jeszcze zanim system ten otrzymał nazwę "dropshipping" to już wysyłaliśmy zamówienia prosto do klientów naszych zagranicznych klientów. Taki sposób współpracy pozwala sklepom internetowym zaoszczędzić pieniądze które zwykle są ulokowane w towarze, przestrzeni magazynowej, pracownikach magazynu. Można skupić się na pozyskiwaniu zamówień, resztę wykonujemy za was.


Na czym dokładnie polega dropshipping?

Nasza usługa dropshipping gwarantuje: skompletowanie nawet małego zamówienia zgodnie ze zleceniem, spakowanie, sfotografowanie zawartości i nadanie przesyłki bezpośrednio do Waszego klienta.
Możecie także przesłać do nas dowolne druki promocyjne i inne materiały reklamowe, które także mogą być załączone do przesyłki. W momencie nadania paczki otrzymujecie Państwo od nas informację o wysyłce do konkretnego klienta i numer paczki.
Każda paczka wysyłana przez nas w ramach usługi dropshipping jest sfotografowana i opisana. W przypadku zgłoszenia braków lub niezgodności w paczce należy podać numer zamówienia. Wtedy sprawdzamy zdjęcia dokumentujące zawartość. Jeśli rzeczywiście jakiegoś elementu nie widać na zdjęciu - wysyłamy brak na własny koszt. Jeśli brakujący element jest widoczny na zdjęciu - taką reklamację odrzucamy.
Za wysyłkę dropshipping na Państwa etykiecie pobieramy 3 zł brutto za koszt opakowania i przygotowania.

Wysyłka dropshipping na własnej etykiecie


Wysyłki dropshipping na terenie Polski preferujemy na Państwa etykiecie. Doliczamy do takiego zamówienia 3 zł brutto - to koszt opakowania wysyłkowego, zapakowania, wydrukowania etykiet. Składając zamówienie które ma być wysłane waszym kurierem wybieracie "Odbiór własny", wtedy doliczy się automatycznie kwota 3 zł brutto za opakowanie wysyłkowe. Etykietę adresową należy przesłać do nas w osobnym mailu na adres: orders@esello.eu , w tytule maila należy podać numer zamówienia. Wielkość etykiety A6.
Adres naszego magazynu:
Esello sp. z o.o.
ul. Fabryczna 8
47-208 Reńska Wieś
Wydawanie towarów i obsługa kurierów w godzinach 8-15.

Wysyłki dropshipping w Polsce możliwe są również na naszych etykietach, zgodnie z cennikiem kosztów wysyłki. Realizujemy również wysyłki do klientów na terenie UE - możliwe są one na Państwa etykiecie lub na naszej umowie z firmami kurierskimi. Ceny wysyłek znajdziecie tutaj: https://najlepszedlaniemowlat.pl/koszty-wysylki-inf-33.html .

Płatności za zamówienia dropshipping

Płatności za zamówienia dropshipping można dokonywać od razu po złożeniu zamówienia. Składając zamówienie które ma być wysłane waszym kurierem wybieracie "Odbiór własny", wtedy doliczy się automatycznie kwota 3 zł brutto za opakowanie wysyłkowe. Na swojego maila otrzymacie potwierdzenie z numerem zamówienia. Możne je od razu opłacić - albo przelewem zwykłym albo korzystając z szybkich płatności Przelewy24. Zamówień dropshipping na naszych etykietach nie wysyłamy za pobraniem.
Nie udzielamy również tzw. kredytu kupieckiego.

Dane do przelewu PLN:
BNP PARIBAS - 26160014621736898200000004


Faktury zbiorcze za zamówienia dropshipping

Faktury za zamówienia dropshipping wystawiane są zbiorczo, 1x w miesiącu, za wcześniej opłacone zamówienia.

Nie przyjmujemy zwrotów konsumenckich. Oferując dropshipping pomagamy Wam w wysyłce produktów bezpośrednio do Państwa klientów i oszczędzamy Wam kosztów magazynowania, kompletowania zamówienia, pakowania, przygotowania dla kuriera itp. Ale nadal to Państwo jesteście sprzedawcą dla swoich klientów i wszelkie kwestie związane z transakcją sprzedaży i obsługą klientów są po Państwa stronie.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję