Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - serwis B2B i dropshipping
Strona głównaRegulamin
Tłumacz Google

Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z INTERNETOWEGO SYSTEMU ZAMÓWIEŃ  http://najlepszedlaniemowlat.pl


INFORMACJA O FIRMIE


Esello sp. z o.o. z siedzibą w Reńskiej Wsi, przy ulicy Fabrycznej 8, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr ; NIP: 7492112109, REGON: 389648047, prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży hurtowej artykułów dziecięcych i w tym zakresie jest właścicielem internetowej platformy sprzedażowej (dalej Platforma B2B) służącej do wspomagania i sprzedaży produktów stałym klientom (dalej Klient).


POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Platforma B2B działa pod adresem http://najlepszedlaniemowlat.pl.
 2. W celu uzyskania dostępu do Platformy B2B Klient powinien:
 • zgłosić deklarację przystąpienia za pomocą telefonu, poczty elektronicznej lub osobiście, lub wypełniając pola rejestracji w systemie B2B w zakładce "Zarejestruj";
 • wypełnić formularz współpracy, dostarczany mailem lub faxem;
 • dostarczyć dokumenty swojej firmy pocztą, faxem lub e-mailem na adres info@peximgroup.eu lub adres swojego opiekuna handlowego w firmie Esello sp. z o.o.;
 1. Konto Klienta jest aktywowane po weryfikacji danych podanych w zgłoszeniu z informacjami CEIDG lub KRS lub innych bazach eweidencyjnych właściwych dla kraju prowadzenia działalności gospodarczej przez Klienta.
 2. Klient może zostać pozbawiony przez Esello sp. z o.o. prawa do korzystania z Platformy B2B w każdym czasie, bez konieczności podawania przyczyny.
 3. Opisy oraz zdjęcia produktów są własnością Esello sp. z o.o., chronione są autorskim prawem majątkowym i autorskim prawem osobistym. Esello sp. z o.o.wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Klientów zdjęć i opisów wyłącznie w celu sprzedaży produktów Esello sp. z o.o.., wyłącznie w trakcie trwania współpracy.
 4. Przed aktywacją usługi składania zamówień on-line należy zapoznać się z regulaminem. Aktywując usługę Klient potwierdza, iż zapoznał się z regulaminem, oraz akceptuje wszystkie jego postanowienia.
 5. Wszelkie informacje uzyskane w wyniku dostępu do Platformy B2B są poufne. Klient zobowiązuje się do zachowania tajemnicy handlowej Esello sp. z o.o., dotyczy to w szczególności: hasła, loginu, cen hurtowych, danych technicznych, organizacji i sposobu dystrybucji oraz wszelkich danych dostępnych na Platformie B2B.
 6. Szczegółowe informacje dotyczące bieżącej współpracy, informacje o nowościach, produktach wycofanych itd., dostępne są na bieżąco na Platformie B2B w opisanych zakładkach oraz w dziale „Aktualności”.

 

PRODUKTY

 1. Wszystkie produkty Esello sp. z o.o. produkowane są z należytą starannością i dbałością o najwyższą jakość, w tym, w szczególności:
 • Kosze sprzedawane pod marką My Sweet Baby objęte są certyfikatem TUV Rheinland i produkowane są zgodnie z wymogami określonymi w certyfikacie i według norm PN-EN 1130-1:2001 oraz PN-EN 1130-2:2001;
 • Pościele, obszycia koszy, pozostałe wyroby tekstylne produkowane są z najwyższej jakości 100% tkanin bawełnianych posiadających atesty Okotex. Wypełnienia ochraniaczy, pościeli, obszyć do koszy, rożków i innych – wykonane są z włóknin puszystych posiadających atest Okotex. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych numerów atestów znajdują się na Platformie B2B w opisanej zakładce.
 • Łóżeczka dla niemowląt i kosze do spania dla niemowląt malowane są atestowanymi i certyfikowanymi farbami ekologicznymi spełniającymi najwyższe kryteria bezpieczeństwa zawarte w normie EN 71-3. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych numerów atestów znajdują się na Platformie B2B w opisanej zakładce.
 1. W trosce o stały wzrost jakości oferowanych wyrobówEsello sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmian w wyrobach i kolekcjach, w tym także do zmian konstrukcyjnych, które nie zmieniają ogólnego charakteru produktów, mogą jednak różnić się od przedstawionych na zdjęciach.
 2. Z przyczyn niezależnych od Esello sp. z o.o. wyroby z tkanin, drewna lub wikliny z różnych partii produkcyjnych mogą się nieznacznie różnić odcieniem koloru od siebie nawzajem i od opublikowanych zdjęć. Zdjęcia przedstawiane w formie elektronicznej, na monitorach, komputerach itp. różnią się kolorami w zależności od indywidualnych ustawień każdego użytkownika.
 3. Wyroby z drewna i wikliny produkowane są z 100% naturalnego surowca, który posiada własny unikalny kolor, rysunek i strukturę, co sprawia że każdy produkt ma swój indywidualny i niepowtarzalny charakter. Różnice w nieznacznej kolorystyce elementów nie dają podstaw do reklamacji. W przypadku łóżeczek i produktów z drewna, dopuszczalne są niewielkie rysy lub nierówności, w szczególności znajdujące się w miejscach nie widocznych i nie wpływające na sposób i bezpieczeństwo ich użytkowania.
 4. Produkty z wzorów bawełnianych Bobono - w przypadku produktów szytych z tkanin o dużych nadrukowanych wzorach poszczególne elementy mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciach. Wynika to z faktu, że podczas krojenia tkanin o dużych  wzorach poszczególne elementy mogą trafić na inny element druku (wzoru) i wtedy będą wykonane z innego fragmentu tkaniny.


CENY

 1. Ceny na platformie B2B są cenami netto/ brutto.
 2. Ceny podane przy produkcie nie uwzględniają kosztu transportu.
 3. Koszt transportu dla zamówień innych niż dropshipping nie jest podliczany przez system w momencie składania zamówienia. Rzeczywiste koszty wysyłki dla zamówień hurtowych z wysyłką do klienta biznesowego podawane są osobno przez opiekuna handlowego na fakturze sprzedaży i zależą od objętości i wagi zamówienia.


PŁATNOŚCI

 1. Uregulowanie należności za zamówienie możliwe jest przelewem na rachunek bankowy Esello sp. z o.o., w terminie do 7 dni.
 2. Rachunek bankowy dla wpłat w PLN: BNP PARIBAS - 26160014621736898200000004, dla wpłąt w EUR PL53160014621736898200000003
  SWIFT PPABPLPK.
 3. Wysyłka towaru następuje po otrzymaniu wpłaty na konto. Brak wpłaty we wskazanym terminie skutkuje anulowaniem zamówienia.

 

FAKTURY

 1. Do zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży – faktura VAT. Dla zamówień realizowanych w postaci dropshippingu faktury wystawiane są zbiorczo raz w miesiącu, za zamówienia złożone w danym miesiącu.
 2. Faktura VAT ze stawką 0% VAT wystawiana jest wyłącznie dla:
 • Wewnątrzwspólnotowej Dostawy Towarów, Klientom mającym siedzibę poza Rzeczpospolitą Polską, będącym zarejestrowanymi jako czynni podatnicy VAT. Aktywność numeru VAT Klienta jest weryfikowana każdorazowo przed wystawieniem faktury VAT na przeznaczonej do tego celu stronie internetowej Komisji Europejskiej http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/
 • Eksportu towarów, Klientom mającym siedzibę poza Rzeczpospolitą Polską, będącym zarejestrowanymi jako czynni podatnicy VAT, po dokonaniu odprawy celnej.

 

REALIZACJA DOSTAW

 1. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firm kurierskich lub firmy Inpost Kurier/ Inpost Paczkomaty.
 2. Cennik opłat za wysyłkę jednej paczki do 30 kg są różne w zależności od kraju doręczenia. Szczegółowe zestawienie kosztów wysyłek znajduje się na Platformie B2B w opisanej zakładce.
 3. W cenie wysyłki jednej paczki zawarty jest również koszt opakowania kartonowego. W przypadku odbioru realizowanego inaczej niż zlecony przez Esello sp. z o.o., w tym przez kuriera własnego Klienta, spedycją Klienta lub odbiorem osobistym, do wartości faktury za zamówiony towar doliczony będzie koszt opakowań kartonowych lub innego rodzaju opakowania, w zależności od indywidualnych ustaleń z Klientem.
 4. Ceny wysyłek mogą się zmienić w przypadku zmiany cen w firmie kurierskiej, zmian opłat drogowych lub zmian wysokości korekt paliwowych.
 5. Przesyłki kurierskie są ubezpieczone, także na tzw. „szkody ukryte”. W momencie otrzymania przesyłki należy sprawdzić opakowanie oraz zawartość. Jeśli zawartość jest uszkodzona, połamana, zarysowana, należy zaznaczyć ten fakt na dokumencie odbioru paczki od kuriera. Jeśli przesyłka została odebrana od kuriera bez sprawdzania zawartości – informacja o uszkodzeniu przesyłki musi być przesłana przez adresata do Klienta (w przypadku przesyłek dropshipping) lub do Esello sp. z o.o. tego samego dnia w którym otrzymał przesyłkę. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji przez firmę kurierską jest dostarczenie kopii e-maila z datą zgłoszenia.


WARUNKI REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 1. Zamówienia realizowane są w kolejności ich składania. Zamówienia złożone w święta i dni wolne od pracy będą realizowane od pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach. Wysyłki kurierskie realizowane są od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy, po otrzymaniu wpłaty na konto.
 2. Termin realizacji zależy od dostępności zamówionego towaru, szczegółowe informacje i terminy są uzgadniane indywidualnie.
 3. Dostawa towaru odbywa się na adres wskazany przez Klienta. Możliwa jest wysyłka zamówienia na adres Klienta lub dropshipping – na adres indywidualnego odbiorcy Klienta. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji zamówień w formie „dropshipping” podane są na Platformie B2B w opisanej zakładce.
 4. Złożenie prawidłowego zamówienia poprzez platformę B2B jest jednoznaczne z zawarciem umowy pomiędzy Esello sp. z o.o. a Klientem na warunkach określonych w niniejszym regulaminie. Klient może anulować zamówienie pisemnie (e-mail lub fax) do momentu wezwania kuriera.
 5. Na czas otrzymania przesyłki składa się: czas realizacji zamówienia przez Esello sp. z o.o. (kompletowanie towaru, wystawienie dokumentów, oczekiwanie na potwierdzenie przelewu, pakowanie, ekspedycja towaru) oraz bezpośredni czas dostawy zależny od firmy kurierskiej.


DROPSHIPPING

 1. Esello sp. z o.o.realizuje w imieniu Klienta tzw. dropshipping, czyli wysyłkę zamówionych produktów bezpośrednio do końcowego odbiorcy (klienta detalicznego Klienta). Usługa ta jest dostępna dla wszystkich krajów Unii Europejskiej, a także dodatkowo dla Szwajcarii i Norwegii. Wysyłkę do innych krajów – należy najpierw uzgodnić z Esello sp. z o.o.
 2. Aby skorzystać z usługi „droppshiping” Klient winien złożyć zamówienie, a następnie w polach „adres dostawy” lub "uwagi" podać pełne dane swojego klienta, włącznie z telefonem kontaktowym.  Na podstawie złożonego zamówienia pracownicy Esello sp. z o.o. kompletują, pakują, fotografują paczkę, a następnie wprowadzają ją do systemu właściwej firmy kurierskiej i czuwają nad jej właściwym nadaniem.
 3. Paczka wysyłana w ramach usługi „dropshipping” zaopatrzona jest w naklejkę z niepowtarzalnym numerem seryjnym oraz opisem zawartości. W przypadku zgłaszania reklamacji należy każdorazowo podać numer seryjny (lub przesłać zdjęcie naklejki).
 4. Paczka wysyłana w ramach usługi „dropshipping” może być oznaczona specjalną kolorową naklejką z nazwą sklepu/ firmy Klienta.
 5. Do paczek wysyłanych w ramach usługi „dropshipping” mogą być także dołączane materiały promocyjne i reklamowe Klienta. Aby skorzystać z takiej opcji Klient musi dostarczyć do Esello sp. z o.o. własne materiały promocyjne, na swój koszt.
 6. W momencie nadania przesyłki „dropshipping” Klient otrzymuje informację o wysyłce, nazwie kuriera i numer nadania paczki.
 7. W swoim zakresie Klient musi nadzorować w systemie firmy kurierskiej informacje o przesyłce i jej doręczeniu lub ewentualnych problemach z doręczeniem. Klient musi także poinformować swojego klienta ostatecznego o fakcie nadania paczki i spodziewanym terminie doręczenia oraz poinformować go o konieczności sprawdzenia zawartości przesyłki podczas odbioru przy kurierze lub później tego samego dnia.
 8. Ewentualne uszkodzenia wewnątrz przesyłki, połamanie elementów, zarysowanie itd. odbiorca ostateczny musi zgłosić do Klienta tego samego dnia w którym nastąpił odbiór przesyłki. Dodatkowo do informacji o uszkodzeniu przesyłki należy dołączyć zdjęcia pokazujące uszkodzenia – w celu ułatwienia i przyspieszenia postępowania reklamacyjnego w firmie kurierskiej doręczającej przesyłkę.
 9. Ewentualne reklamacje ilościowe, reklamacje dotyczące dostarczenia innego produktu niż zamawiany itp – należy zgłosić w terminie do 7 dni od daty doręczenia paczki. Do zgłoszenia reklamacji należy dołączyć zdjęcia zawartości przesyłki oraz zdjęcie naklejki z numerem seryjnym i opisem. Reklamacje takie są rozpatrywane na podstawie porównania ze zdjęciami wykonywanymi w momencie pakowania przesyłki. Jeśli na zdjęciach wykonanych w momencie pakowania zgadza się ilość i rodzaj reklamowanych towarów – reklamację taką uznaje się za bezzasadną. W przypadku stwierdzenia niezgodności zamówienia ze zdjęciami lub stwierdzenia braków na zdjęciu – Esello sp. z o.o. dośle lub wymieni niewłaściwe produkty na własny koszt.
 10. Usługa „dropshipping” jest bezpłatna. Esello sp. z o.o. zastrzega sobie jednak prawo do wprowadzenia odpłatności za realizowanie usługi „dropshipping” lub jej dodatkowych opcji w dowolnym momencie, z 1-tygodniowym wyprzedzeniem.


REKLAMACJE

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki (na terenie Polski). W przypadku dostaw realizowanych do innych krajów – nie jest konieczne spisanie protokołu szkody z kurierem, ale niezbędna jest informacja o uszkodzeniu przesyłki, która musi być przesłana przez adresata (Klienta lub jego odbiorcę) tego samego dnia w którym otrzymał przesyłkę, najlepiej mailem. Dodatkowo należy zamieścić informację o szkodzie oraz zdjęcia informacyjne, w celu ułatwienia stwierdzenia rozmiaru szkody.
 2. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z Esello sp. z o.o. i własnym opiekunem handlowym za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Reklamacje ilościowe lub inne dotyczące otrzymanego towaru należy zgłosić w nieprzekraczalnym terminie 7 dni licząc od dnia odbioru przesyłki.
 4. Wszystkie przesyłki są fotografowane w momencie pakowania, są też oznaczane niepowtarzalnym numerem seryjnym. Weryfikacja reklamacji ilościowych lub innych odbywa się na podstawie zdjęć.


GWARANCJA

 1. Wszystkie produkty Esello sp. z o.o. objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, pod warunkiem, że będą użytkowane zgodnie z funkcją, przeznaczeniem i zaleceniami w instrukcjach danego produktu. Gwarancja nie obejmuje naturalnego zużycia poszczególnych elementów, uszkodzeń produktów powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania, niewłaściwego zmontowania, niewłaściwego przechowywania, uszkodzeń mechanicznych i termicznych, zmiany koloru tkaniny, zagubienia drobnych elementów wyposażenia, uszkodzenia lub rozdarcia tkaniny które nastąpiło z winy użytkownika.
 2. W przypadku zgłoszenia wad podlegającej gwarancji, konieczne jest podanie numeru seryjnego produktu (w przypadku kosza, łóżeczka itp.), daty zakupu, dowodu zakupu, opisu szkody, załączenie zdjęcia. Większość reklamacji rozpatrywana jest „zaocznie” na podstawie zdjęć i opisów, bez konieczność dostarczania produktu. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wadliwy element lub produkt dostarczany jest do Klienta na koszt Esello sp. z o.o. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni od otrzymania kompletu informacji.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Esello sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, zmiany lub wycofania oferowanych produktów, dodawania nowych i przeprowadzania akcji promocyjnych. Zmiana cen nie dotyczy zamówień potwierdzonych i przyjętych do realizacji. 
 2. Esello sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty nawet jeśli zostały złożone na te towary zamówienia.
 3. Wszystkie promocje obowiązują czasowo lub do wyczerpania zapasów. Esello sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do możliwości skrócenia okresu trwania promocji.
 4. Esello sp. z o.o. nie ponosi wobec Klienta odpowiedzialności za brak możliwości korzystania z Platformy B2B, a w szczególności, za przerwy powstałe z przyczyn technicznych.
 5. Esello sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do jednostronnej zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.
 6. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Esello sp. z o.o. przykłada szczególną wagę do ochrony prywatności klientów. Dane podawane podczas rejestracji są wykorzystywane tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia oraz do informacji przekazywanych drogą elektroniczną za zgodą klienta. Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania a także do wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Administratorem danych jest Esello sp. z o.o..
 7. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 8.  Wszelkie spory związane z niniejszym regulaminem oraz dotyczące zrealizowanych transakcji zakupu towaru rozstrzygane będą przez Sąd miejscowo właściwy dla siedziby Esello sp. z o.o. zgodnie z przepisami polskiego prawa procesowego i materialnego.

Zarządzaj cookies Akceptuję wszystko
Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

ZarzÄ…dzaj cookies

Niezbędne pliki cookie
Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.
Analityczne pliki cookie
Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.
Funkcjonalne pliki cookie
Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.
Reklamowe pliki cookie
Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.
Powered by eBiznes.pl
Akceptuję