Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - serwis B2B i dropshipping
Strona głównaO produktachUwagi dodatkowe
Tłumacz Google

Uwagi dodatkowe

Z przyczyn od nas niezależnych wyroby z tkanin, drewna lub wikliny z różnych partii produkcyjnych mogą się nieznacznie różnić odcieniem koloru od siebie i od opublikowanych zdjęć. Zdjęcia przedstawiane w formie elektronicznej, na monitorach, komputerach itp. różnią się kolorami w zależności od indywidualnych ustawień każdego użytkownika. Wyroby z drewna i wikliny produkowane są z 100% naturalnego surowca, który posiada własny unikalny kolor, rysunek i strukturę, co sprawia że każdy produkt ma swój indywidualny i niepowtarzalny charakter. Różnice w nieznacznej kolorystyce elementów nie dają podstaw do reklamacji. W przypadku łóżeczek i produktów z drewna - dopuszczalne są niewielkie rysy lub nierówności, w szczególności znajdujące się w miejscach nie widocznych i nie wpływające na sposób i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Produkty z linii Basic Bobono - w przypadku produktów szytych z tkanin o dużych wzorach poszczególne elementy mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciach. Wynika to z faktu, że podczas krojenia tkanin o dużych wzorach poszczególne elementy mogą trafić na inny element druku (wzoru) i wtedy będą wykonane z innego fragmentu tkaniny.

W okresie zimowym na elementach wykonanych z naturalnych materiałów (tj.drewno, wiklina) malowanych farbami, mogą powstawać mikropęknięcia. Związane jest to ze znacznymi zmianami temeratur (podczas transportu, magazynowania itd). Zjawisko jest wynikiem rozszczelności cieplnej tych materiałów i nie podlega reklamacji. Powstanie mikropęknięć nie ma wpływu na na wytrzymałość i funkcjonalność produktu.

W trosce o stały wzrost jakości oferowanych wyrobów zastrzegamy sobie prawo do zmian w wyrobach i kolekcjach, w tym także zmian konstrukcyjnych, które nie zmieniają ogólnego charakteru produktów.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję