Menu
Najlepszedlaniemowląt.pl - producent artykułów dla dzieci i niemowląt - serwis B2B i dropshipping
Strona głównaO nasDlaczego nasze produkty są najlepsze?
Tłumacz Google

Dlaczego nasze produkty są najlepsze?

To nie są puste przechwałki. Codziennie dbamy o to, by rzeczy które wysyłamy do Waszych klientów były najlepsze. Szanujemy polskich producentów i rzemieślników - w produkcji stosujemy niemal wyłącznie polskie sprawdzone surowce, najwyższej jakości, potwierdzonej licznymi certyfikatami. Tkaniny, wypełnienia, sztuczny puch silikonowy, nawet nici - wszystko posiada certyfikaty Okotex i Tuv. Certyfikaty takie muszą być każdego roku odnawiane, proces produkcji jest nadzorowany i sprawdzany. To kosztuje i pociąga za sobą nieco wyższe ceny. Dlatego też nasze produkty nie są najtańsze. Ale są najbezpieczniejsze. Bo na jakości dla najmłodszych nie warto oszczędzać. Jako jedyni stosujemy wypełnienia i sztuczny puch silikonowy bez wybielaczy optycznych, droższe, ale nie zawierające szkodliwej chemii. Szwalnia nasza to sprawdzone mamy i babcie, które z najwyższą dokładnością i dbałością szyją nasze pościele i akcesoria - tak jak dla swoich dzieci i wnuków. Niektóre tkaniny i surowce sprowadzamy z Francji, Hiszpanii, Portugalii czy Belgii, z tradycyjnych manufaktur z pięknymi tkaninami i dzianinami najwyższej jakości.
szycie-artykulow-dla-niemowlat

Artykuły drewniane, jak łóżeczka dla niemowląt czy wózki dla lalek produkujemy ręcznie z najwyższej jakości naturalnego drewna, którego charakter podkreślają naturalne przebarwienia czy sęki. Bo to ma być naturalnie piękne i prawdziwe. Drewno malujemy starannie specjalnymi farbami z atestami do zabawek dla niemowląt. Są bezpieczne i trwałe.

Wszystko wykonujemy ręcznie, z dbałością o każdy szczegół. Dokładnie sprawdzamy wszystko przed wysyłką. Jesteśmy pewni naszej jakości, dlatego każdy nasz produkt posiada 2-letnią gwarancję. Ewentualne reklamacje rozpatrujemy szybko, na podstawie zdjęć, nie wymagamy kłopotliwego odsyłania produktów. Ale wiemy już z doświadczenia, że nasze produkty długo służą, wielu kolejnym dzieciom.


stolarnia-produkcja artykulow dla niemowlat
 

Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Akceptuję