Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, belka czerwona
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, belka różowa
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, belka niebieska
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, dwie belki - zielona i różowa
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm belka czarna
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, dwie belki - różowa i niebieska
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, dwie belki - czerwona i niebieska
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, belka zielona
Przeszkoda skokowa do Hobby Horse 120cm, belka żółta
Belka do przeszkody do skakania na Hobby Horse - czerwona - 120 cm
Polecany przez położne, uspokaja noworodka, mamie ułatwia codzienną pielęgnację a tacie pomaga w pierwszych tygodniach przy noszeniu dziecka!
Gdy Maleństwo wyrośnie z rożka - będzie wam służył jako kołderka lub mata do zabawy i raczkowania!
Najważniejsze cechy rożka:
- posiada usztywniającą wkładkę ,która wykonana jest z nowoczesnego surowca - sprasowanej włókniny silikonowej, która jako jedyna posiada certyfikat Ökotex. Dzięki najnowszej technologii produkcji uzyskano super bezpieczną wkładkę, która zapewnia optymalną sztywność i sprężystość, jest miła w dotyku, antyalergiczna, a przy tym oddycha. Wkładkę można wyjąć do prania, można ją także wyciągać w razie potrzeby, uzyskując w ten sposób w pełni funkcjonalny rożek miękki,
- dodatkowe wiązanie na kokardę - poza walorami estetycznymi kokarda dodatkowo ułatwia ciasne otulenie niemowlęcia, co jest tak ważne w pierwszych tygodniach życia dziecka.
- falbanka na zagłówku - pięknie zdobi rożek i dodaje uroku, otula główkę.
- Trzywarstwowe obszycie - zewnątrz kolorowa bawełna, wewnątrz biała bawełna, pomiędzy miękkie i ciepłe wypełnienie ze sprężystej włókniny silikonowej. Zarówno tkaniny, jak i miękkie wypełnienie, posiadają certyfikat Ökotex.
- zapinany na rzep - duży szeroki pasek rzepa pozwala na regulację zapięcia, dzięki czemu rożek będzie dłużej służył.
- zaokrąglone brzegi - dzięki temu rożek ładnie się układa, łatwiej go także trzymać pod ramieniem w czasie karmienia, usypiania itp.
- przeszycie wokół całego rożka przez co rożek zawsze zachowuje swój kształt, po wielu praniach, bo wewnętrzne wypełnienie nie przesuwa się.
- duży wybór - wiele wzorów i kolorów tkanin do wyboru, pasują do każdego sprzedawanego przez nas kompletu pościeli.
Wymiary: 77x77cm, po złożeniu ok. 60 x 36cm.
Śliczne uzupełnienie kompletu pościeli z haftowanym misiem.
Idealny w pierwszych tygodniach życia dziecka, zapewnia idealny komfort, ciepło i poczucie bezpieczeństwa.
Polska
Renska Wies
Fabryczna 8
47-208
info@esello.eu
Polska
Renska Wies
ul. Fabryczna 8
47-208
info@esello.eu