Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - szare chmurki/szary
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - koliberki w kwiatach/ciemny róż
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - szare chmurki/różowy
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - kaktusy/turkusowy
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - łapacze snów granatowe/popielaty brąz
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - miętowy las/granat
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - łapacze snów białe
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - peonie różowe/różowy
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - zające w autkach szare
Poduszka antywstrząsowa BOBONO motylek - zajączki miętowe/szary
Piękny komplet zasłonek, szarfy z haftowaną koroną, do związania po bokach. Wykonane z tkaniny bawełnianej. Góra zasłonek obszyta taśmą do łatwego i równego zmarszczenia. Idealnie uzupełniają pokój dziecięcy tworząc harmonijną całość z pościelą na łóżeczku.
Zasłonki do pokoju dziecięcego 155x155cm- Kolekcja Little Prince/Princess
Idealna ozdoba pokoiku dziecięcego, śliczne uzupełnienie pościeli, w pięknych kolorach do wyboru!
- Oryginalne zasłonki wykonane z tkaniny 100% bawełna, atestowanej. Wykończone najwyższej jakości taśmą marszczącą, co pozwala ozdobnie pomarszczyć zasłonki na dowolną szerokość. Taśma jest tak wszyta, aby maskowała żabki i ładnie się układała. Dodatkowe szarfy i dwie ozdobne zawieszki, znajdujące się w komplecie, pozwalają na dowolne śliczne upięcie zasłonek.
Wymiary zasłonek: 155x155 cm. W komplecie znajdują się dwie zasłonki oraz dodatki do kolekcji: dwie szarfy z haftem do związania.
Można prać w pralce, zasłonki szybko schną i nie zmieniają kształtu.